inFlow Inventory

inFlow Inventory

Orta küçük için tasarlanmış Inventory yönetim yazılımı ölçekli işletmeler
Kullanıcı puanı
3.3  (3 oy)
Oyunuz
Puan
2.0
% 100 temiz yazılım. Rapor kontrol edin.
Bu program 5 ödül aldı
  • Removing review for inFlow.
    I don't think you can delete a comment. At least, I don't see a function for this operation. However, if you click in the comment box, you will see a message that says: "All comments are moderated". Use another computer, eventually type in uppercase and, I think, someone will see it.

İnceleme

giriş küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış bir stok yönetimi yazılımı. Girişi kullanarak, evrak üzerinde zamandan tasarruf, daha doğru müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve stok fazlası düzenlenen para kadar özgür olabilir. girişi envanter izlemenize yardımcı olabilir, müşteriler, siparişler, yeniden sayım yapmak, raporlar oluşturmak, ve çok daha fazlası.
Ürün resimleri, fiyatları ve Kategorilere göre organize edin. girişi kolay bir düzenli PC üzerinde 10, 000+ ürünleri işleyebilir. Daha hızlı ve doğru bir envanter yönetmek için barkod okuyucu kullanın. çıkış bilgisayarınıza takabilirsiniz en barkod tarayıcıları ile uyumludur. Ölçü birden fazla birimleri kullanın, örneğin, bu durumda, parça parça stok tarafından satın, ve bir düzine satmak. Birden çok yerde envanter takip. Daha doğrusu koridor numaraları izlemek için kullanın sublocations, bin numaraları, vb. Herhangi bir sorun veya hırsızlık izini herhangi bir envanter hareketleri veya Ayarlamalar tam bir tarih almak. Otomatik olarak bir araya hammaddelerden ürün veya paketler bitmiş, buna göre stok güncelleme.
giriş üç sürümleri geliyor:
($499) ücretsiz ($299) Düzenli ve yüksek Kaliteli.
Bilgi güncellenme tarihi:

Mac için indir