inFlow Inventory

inFlow Inventory

Inventory תוכנת ניהול מיועד קטנים, לעסקים בינוניים
דירוג המשתמשים
3.3  (3 הצבעות)
הדירוג שלך
ציון
2.0
תוכנה 100% נקיה. בדוק את הדו"ח.
תוכנה זו קיבלה 5 פרסים
  • Removing review for inFlow.
    I don't think you can delete a comment. At least, I don't see a function for this operation. However, if you click in the comment box, you will see a message that says: "All comments are moderated". Use another computer, eventually type in uppercase and, I think, someone will see it.

סקירה

זרם זה ניהול מלאי תוכנה המיועדת קטנים, לעסקים בינוניים. באמצעות תזרים, אתה יכול לחסוך זמן על הניירת, למלא את צרכי הלקוח בצורה מדויקת יותר, ובחינם מזומנים מוחזקים עודף המלאי. זרם יכול לעזור לך לעקוב אחר המלאי, לקחת הזמנות לקוחות, סידור המלאי, להפיק דוחות, ועוד הרבה יותר.
לשמור את המוצרים שלך מאורגן עם תמונות, מחירים, קטגוריות. זרם יכול בקלות להתמודד עם 10, 000+ מוצרים על בסיס קבוע PC. השתמש סורקי ברקוד כדי לנהל את המלאי במהירות רבה יותר ובצורה מדויקת. זרם זה תואם עם רוב סורקי ברקוד אתה יכול לחבר את המחשב שלך. השתמש במספר יחידות המדידה, למשל, לקנות המקרה, לעקוב אחר המלאי על ידי היצירה, וגם מוכר על ידי תריסר. לעקוב אחר המלאי במספר מיקומים. השתמש sublocations יותר במדויק לעקוב אחר המעבר מספרים, בין מספרים, וכו'. לקבל היסטוריה מלאה של כל תנועות המלאי או התאמות לאתר בעיות או גניבה. באופן אוטומטי להרכיב מוצרים מוגמרים או חבילות חומרי גלם, לעדכן את המלאי בהתאם.
הזרימה מגיעה בשלוש מהדורות:
חינם, רגיל ($299), ו-Premium ($499).
המידע עודכן בתאריך: