inFlow Inventory

inFlow Inventory

Inventory مدیریت نرم افزار طراحی شده برای کوچک و متوسط کسب و کار
امتیازدهی کاربر
3.3  (3 رأی)
رأی شما
نمره
2.0
100٪ نرم افزار تمیز. به گزارش کنید .
این برنامه 5 جایزه دریافت کرد
  • Removing review for inFlow.
    I don't think you can delete a comment. At least, I don't see a function for this operation. However, if you click in the comment box, you will see a message that says: "All comments are moderated". Use another computer, eventually type in uppercase and, I think, someone will see it.

نظرات

جریان است و مدیریت موجودی نرم افزار طراحی شده برای کوچک و متوسط کسب و کار. با استفاده از جریان, شما می توانید در زمان صرفه جویی در کاغذ بازی انجام برسانند نیازهای مشتری با دقت بیشتر و رایگان تا نقدی برگزار شد در موجودی اضافی. جریان می تواند به شما کمک کند پیگیری موجودی سفارشات مشتریان را دوباره مرتب انبار, تولید, گزارش, و خیلی بیشتر.
حفظ محصولات خود را سازماندهی با عکس ها, قیمت و دسته ها. جریان به راحتی می توانید مسئولیت رسیدگی به 10 های 000+ محصولات به طور منظم PC. استفاده از اسکنر بارکد برای مدیریت موجودی خود را بیشتر به سرعت و با دقت. جریان سازگار با اکثر اسکنر بارکد شما می توانید پلاگین را به کامپیوتر شما. استفاده از واحدهای مختلف اندازه گیری به عنوان مثال خرید مورد پیگیری موجودی توسط قطعه و فروش توسط ده. ردیابی موجودی در مکان های مختلف. استفاده از sublocations به دقیق تر مسیر راهرو اعداد بن اعداد ، یک تاریخچه کامل از هر موجودی حرکات و یا تنظیمات برای پیگیری کردن هر گونه مشکلات و یا سرقت. به صورت خودکار جمع آوری تمام شده محصولات یا بسته از مواد خام, به روز رسانی موجودی درآمده است.
جریان می آید در سه نسخه:
رایگان به طور منظم ($299) و حق بیمه ($499).
اطلاعات به روز شده در:

دانلود برای مک