inFlow Inventory

inFlow Inventory

Inventory management software určený pro malé a středně velké podniky
Hodnocení
3.3  (3 hlasů)
Váš hlas
Skóre
2.0
100% čistý software. Zkontrolujte sestavy.
Tento program obdržel 5 ocenění
  • Removing review for inFlow.
    I don't think you can delete a comment. At least, I don't see a function for this operation. However, if you click in the comment box, you will see a message that says: "All comments are moderated". Use another computer, eventually type in uppercase and, I think, someone will see it.

Přezkum

příliv je řízení zásob software určený pro malé a středně velké podniky. Pomocí přílivu, můžete ušetřit čas na papírování, splnění potřeb zákazníků přesněji, a uvolnit peníze, které v nadbytečné zásoby. příliv vám pomůže sledovat zásob, přijímat objednávky zákazníků, změna pořadí skladem, generování sestav, a mnohem více.
Udržujte své produkty organizované s obrázky, ceny a kategorie. příliv může snadno zvládnout 10, 000+ produkty na pravidelném PC. Použití čárových kódů pro řízení zásob rychleji a přesněji. příliv je kompatibilní s většinou skenerů čárových kódů můžete připojit do vašeho počítače. Použití více jednotek měření, např. koupit případ, sledování zásob od kusu, a prodávat po tuctech. Sledování zásob v různých místech. Použití sublocations přesněji sledovat uličky čísla, čísla tříd, atd. Získat plnou historii žádné pohyby zásob nebo úpravy vystopovat nějaké problémy nebo krádež. Automaticky sestavit hotové výrobky nebo obaly od surovin, aktualizace zásob způsobem.
příliv přichází ve třech edicích:
Bezplatné, Pravidelné ($299) a Premium ($499).
Informace aktualizovány:

Ke stažení pro Mac